• index
 • banner1
 • index2
 • banner2
Leili MOTOR 5 ADVANTAGE
 • Markë <br> ndikimi

  markë
  ndikimi

  20-vjeçare Përvoja në Motor Industry Global High Quality Konsumatorëve Kombëtar ndërmarrje hi-tech
 • hulumtim të veçantë dhe aftësinë e zhvillimit

  hulumtim të veçantë dhe aftësinë e zhvillimit

  R&D Equipment and Team 500+ Authorized Patents Mechatronics Project Design
 • menaxhimit inteligjent të prodhimit

  menaxhimit inteligjent të prodhimit

  Sistemi i Menaxhimit Ndërkombëtar Standard Flexible & Automatic Production Industrializimi & Project Informatizimi
 • One-stop <br> shërbimit

  One-stop
  shërbimit

  Global aftersales Sales Service Shërbimi i veçantë në menaxhimin e projekteve Gjithëpërfshirës TQC
 • Inovacioni dhe zhvillimi

  Inovacioni dhe zhvillimi

  Annual Output: 200 Million Annual Sales: 2 billion RMB Annual Growth Rate: 25%
Leili Partners
European and American Partners-1
Asia-Pacific Partners-1
China Mainland Partners-1
Lajme
për

Jiangsu Leili është një i njohur furnizuesit mikro-motor me aftësinë e R & D dhe prodhimin. Leili motor specializuar në Motorë me faza, krehur dhe brushless DC motors, motorët sinkron dhe lloje të ndryshme të mikro-pompave; Përveç kësaj, pjesët e moduleve precision, ngarje projektimit kontrollit dhe mikro-motorike zgjidhje janë gjithashtu në dispozicion në motor Leili.

For inquiries about our products or pricelist, please leave your email to us and we will be in touch within 24 hours.
WhatsApp Online Chat !