• index
 • banner1
 • index2
 • banner2
Leili MOTOR 5 ADVANTAGE
 • Markë <br> ndikimi

  markë
  ndikimi

  20-vjeçare Përvoja në Motor Industry Global High Quality Konsumatorëve Kombëtar ndërmarrje hi-tech
 • hulumtim të veçantë dhe aftësinë e zhvillimit

  hulumtim të veçantë dhe aftësinë e zhvillimit

  R&D Equipment and Team 500+ Authorized Patents Mechatronics Project Design
 • menaxhimit inteligjent të prodhimit

  menaxhimit inteligjent të prodhimit

  Sistemi i Menaxhimit Ndërkombëtar Standard Flexible & Automatic Production Industrializimi & Project Informatizimi
 • One-stop <br> shërbimit

  One-stop
  shërbimit

  Global aftersales Sales Service Shërbimi i veçantë në menaxhimin e projekteve Gjithëpërfshirës TQC
 • Inovacioni dhe zhvillimi

  Inovacioni dhe zhvillimi

  Annual Output: 200 Million Annual Sales: 2 billion RMB Annual Growth Rate: 25%
Leili Partners
Lajme
për

Jiangsu Leili është një i njohur furnizuesit mikro-motor me aftësinë e R & D dhe prodhimin. Leili motor specializuar në Motorë me faza, krehur dhe brushless DC motors, motorët sinkron dhe lloje të ndryshme të mikro-pompave; Përveç kësaj, pjesët e moduleve precision, ngarje projektimit kontrollit dhe mikro-motorike zgjidhje janë gjithashtu në dispozicion në motor Leili.

Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimores, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orëve.
WhatsApp Online Chat!